Корзина
75 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380
50
413-03-09
УкраинаКиеввул. Набережно-Хрещатицька, 11
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
ТОВ "АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ"

Пиломатеріали

Пиломатеріа́ли — пиляні деревні матеріали, отримані шляхом розпилювання колод. Їх класифікують по породам, геометричній формі поперечного перерізу, характеру обробки, місцеположенню матеріалів в колоді, розташуванню пластей дощок по відношенню до напряму річних шарів деревини, призначенню, розмірам, якості деревини.

Круглий лісоматеріал — це колоди довжиною від 4 до 5,5 м з інтервалом через 0,5 м і діаметром 8-14 см , 14-24, 24 см, і більше. Для розпилювання використовують круглий лісоматеріал діаметром від 14 см і більше.

Пиломатеріали (пиляні матеріали) розділяють на пластини, четвертини, дошки, бруски, бруси, заготовки, шпон, обаполи.

Пластини — це розпиляні вздовж колоди на дві рівні частини. Якщо пластини розпиляти вздовж ще на дві рівні частини — одержують четвертини.

Дошки — основний вид пиломатеріалів. Ширина їх повинна бути не менш як у два рази більшою товщини. Товщина дощок від 8 мм до 100 мм.

Бруски мають товщину не більшу 100 мм. Ширина бруска може бути більша від товщини не більше як вдвоє.

Товщина і ширина брусків не перевищує 100 мм. Вони бувають обрізані з усіх боків — чотирикантові, і обрізані лише з двох боків — двокантові.

Заготовки — це пиломатеріали з дощок або брусків, порізані і підібрані за товщиною відповідно (з припуском на обробку) до розміру майбутніх деталей.

Матеріали з розпиляної та подрібненої деревини: столярні плитидеревостружкові плитиорієнтовно-стружкові плитидеревно-шаруваті плитидеревно-волокнисті плити, матеріали зі шпону (фанерні плити, водостійка, декоративна фанера).

ГалереяСписок